Bilety PROJEKT OBECNOŚĆ / PRESENCE w Warszawie Inclusive masterclass – warsztat ruchowo-choreograficzny z Marią Teresą Engdahl-Høgåsen (NO) - Warszawa, 27 marca 18:00

Bilety na PROJEKT OBECNOŚĆ / PRESENCE w Warszawie Inclusive masterclass – warsztat ruchowo-choreograficzny z Marią Teresą Engdahl-Høgåsen (NO)

Adres wydarzenia :

Centrum Sztuki Włączającej / Teatr 21
Skoczylasa 10/12
Warszawa

Poniedziałek 27 marca 18:00
Sprzedaż online kończy się : 27-03-2023 18:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

PROJEKT OBECNOŚĆ / PRESENCE w Warszawie
Inclusive masterclass – warsztat ruchowo-choreograficzny z Marią Teresą Engdahl-Høgåsen (NO)

27.03.2023, g. 18-20, Centrum Sztuki Włączającej (siedziba Teatru 21, ul. Skoczylasa 10/12)
wstęp: 15 zł
Ten warsztat to czas i przestrzeń na eksplorowanie ruchu inicjowanego przez różne ciała, widzianego z różnych perspektyw, przesianego przez indywidualne doświadczenia uczestników. Zajęcia otwarte są dla osób o różnych ciałach, kształtach, stopniach i rodzajach sprawności. Nieistotny jest poziom doświadczenia – zapraszamy wszystkich - od początkujących po profesjonalistów. To właśnie te różnice staną punktem wyjścia dla wspólnej pracy, źródłem inspiracji. Będziemy pracować zarówno indywidualnie, jak i w grupie. Opierać będziemy się na różnorodnych technikach improwizacji, inspirowanych autentycznym ruchem i improwizacją kontaktową. To w którym kierunku rozwinie się nasza praca zależeć będzie od wszystkich osób tworzących grupę.

Maria Teresa Engdahl-Høgåsen jest norweską tancerką z niewidzialną niepełnosprawnością. Jej praca, zarówno jako tancerki czy choreografki, jak i edukatorki czy trenerki, koncentruje się na twórczych działaniach z osobami o różnych ciałach. Jej sens to odkrywanie możliwości, a nie ograniczeń wynikających z tych różnic. Maria ze względu na swą niepełnosprawność nie mogła przejść klasycznej drogi edukacji w dziedzinie tańca. Uczyła się więc w norweskiej szkole nauk o sporcie w zakresie psychologii sportu połączonej z treningiem tanecznym. Jej warsztat i kompetencje zbudowała przede wszystkim wieloletnia praca, udział w licznych międzynarodowych projektach. Maria ma doświadczenie w tańcu jazzowym i teatrze muzycznym, a także w technikach współczesnych. Od dziesięciu lat eksploruje i praktykuje improwizację, multidyscyplinarne kreacje oraz bada ruch w różnych podejściach i z różnych perspektyw.

Dla kogo: Zapraszamy każdego (16+), kto jest otwarty na odkrywanie swojego ciała, ruchu, zmysłów i fizyczności we wspólnej przestrzeni; wszystkie poziomy doświadczenia, od początkujących do profesjonalistów.

Wydarzenie zrealizowane w ramach projektu performatywnego „Obecność”, przygotowanego przez Centrum Kultury ZAMEK w Poznaniu we współpracy z norweskim CODA Oslo International Dance Festival oraz warszawskim Teatrem 21 dzięki grantowi z Funduszy Norweskich i EOG.

ENG
The class is a time and space devoted to exploring movement initiated from different bodies, perspectives and lived experiences. The class welcomes all bodies, shapes and physicalities and all levels of experience, from beginners to professional. Different starting points are seen as a source of inspiration, and we will work both individually and together to access opportunities that lie in our differences. A variety of improvisational techniques inspired from authentic movement and contact improvisation make up the core of the class, but how it unfolds will depend on all the individuals forming the group.
Maria Terese Engdahl-Høgåsen is a Norwegian dancer living with a disability herself. Her work both as a creating artist and as a teacher is centered around working with differently bodied dancers and exploring the opportunities rather than limitations that lie in our differences. Maria is educated from the Norwegian school of sports sciences within the field of sport psychology combined with dance training. She has a background from jazz dance and musical theatre as well as contemporary techniques, but for the past ten years she has been immersing in improvisation, multidisciplinary creations and openly exploring movement from different approaches and perspectives.

For: Anyone (16+) open to explore their bodies, movement, senses and physicality in a shared space. All levels of experience, from beginners to professionals.

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon :
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy :

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Bilety24 Sp. z o.o. (właściciel serwisu Bilety24.pl) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Tęczowej 15, 60-275 Poznań. Wyrażenie ww. zgody jest dobrowolne. [rozwiń]

Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie jej odwołania, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie tej zgody przed jej cofnięciem. Mam świadomość, że moje dane osobowe nie będą udostępniane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani organizacjom międzynarodowym, jak również, że moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w celu określenia profilu osobowego. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania moich danych osobowych znajdują się tutaj.

Klikając kupuję i płacę zgadzam się na udostępnienie powyższych danych osobowych Organizatorowi w celu uczestnictwa w wydarzeniu, wystawienia faktury i obsługi reklamacji związanej z wydarzeniem.

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "kupuję i płacę" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!

Do zapłaty: 0,00 PLN